Pokyny k očkovaniu proti koronavírusu - 05.06.2021

Pokyny k očkovaniu proti koronavírusu - 05.06.2021

Pokyny k očkovaniu proti koronavírusu (05.06.2021)

Očkovanie 1. dávkou vakcíny prebehne v Bolešove v sobotu, 05.06.2021, od 8.00 h. v telocvični pri základnej škole v Bolešove.

Oznamujeme občanom, ktorí sú prihlásení na očkovanie proti koronavírusu vakcínou od spoločnosti Pfizer-BioNTech, že pred očkovaním je nutné vyplniť "Anamnestický dotazník" a "Poučenie a písomný informovaný súhlas pacienta s očkovaním". Dokumenty si môžete stiahnuť vo formáte PDF a sú k dispozícii aj na obecnom úrade.

Vyplnené formuláre (dvojmo) treba priniesť so sebou na očkovanie spolu s kartičkou zdravotného poistenia.

Dôležité upozornenie
Záujemcovia o vakcínu užívajúci Warfarin si musia zabezpečiť cez obvodného lekára odber krvi na stanovenie hladiny INR. Kópiu výsledku treba odovzdať lekárovi na odbernom mieste v obci v deň očkovania.

Príloha

Vytvorené: 4. 6. 2021