OZNAM

Zabezpečenie prímestskej autobusovej dopravy

Z dôvodu uznesenia vlády Slovenskej republiky od pondelka 13. decembra 2021, kedy prejdú stredné školy a druhý stupeň základných škôl na dištančné vzdelávanie, budú spoje prímestskej autobusovej dopravy oboch zmluvných prepravcov – SAD Trenčín a SAD Prievidza premávať v prázdninovom režime s posilovými spojmi pre zabezpečenie dochádzky žiakov prvého stupňa základných škôl.

Od pondelka 20. decembra 2021 bude prímestská autobusová doprava zabezpečovaná v riadnom prázdninovom režime v zmysle platných cestovných poriadkov.

Ďalšie informácie s výpisom posilových spojov budú zverejnené na www.sadtn.skwww.sadpd.sk.

Plné znenie tlačovej správy je prístupné na našom webe:

Vytvorené: 10. 12. 2021
Posledná aktualizácia: 10. 12. 2021 11:31